Spel-elektro s.r.o. Spel-servis s.r.o.
Rozvodné závody Továrny, Výrobní haly, Dílny, Obchodní domy, Skladové haly, Administrativní budovy, Úřady Nemocnice, Zdravotnické zařízení, Domovy pro seniory, Školy, Školky, Vzdělávací zařízení, Kulturní centra, Divadla, Kina Veřejné osvětlení, Obecní rozhlas, Parkoviště, Náměstí, Hřiště, Sportovní centra, Veřejné bazény, Historické objekty Bytové domy, Bytová jádra, Rodinné domy, Rekreační chaty, Garáže, Hotely, Penziony Slaboproud Silnoproud Ostatní služby

O nás

Hlavní činností firmy SPEL Elektromontáže jsou kompletní dodávky systému v oboru elektro. Nabízíme své odborné zkušenosti z mnoha oblastí průmyslových a domovních elektroinstalací a slaboproudých systému. Naše firma vznikla v roce 1994 a od té doby jsme na základě rostoucích požadavku trhu postupně rozširovali činnost i na další důležitá odvětví. Jedná se především o telekomunikace, přístupové systémy, strukturované kabeláže, měření a regulace, ale také na montáže protipožárního zabezpečení prostupu kabelových tras, včetně předepsaných revizí. Dále provádíme provozní údržby včetně držení hotovostí a zabezpečení zámečnických prací dle požadavku firem. K maximální spokojenosti našich zákazníku přispívá mimo jiné i nadstandardní úroveň provozu a kvalita dodávaných systémů. Dodávky všech systémů zajištujeme samozřejmě jak jednotlivě, tak i komplexně. Komplexní instalace přináší zákazníkům výhody především v jednodušší realizaci, záručních lhutách, rychlém servisu a v neposlední řadě i v celkových finančních nákladech.

Firma zaměstnává několik kvalifikovaných a zkušených odborníků a spolupracuje s několika specializovanými odbornými firmami, které se též podílejí na tvorbě projektů, silnoproudých a slaboproudých montáží. To umožňuje operativní nárůst pracovníků a tím urychlení dodávek podle požadavku. V roce 2005 jsme díky rostoucím požadavkům naších obchodních partnerů převedli sdružení fyzických osob na právnickou organizaci a stali se tak společností s ručením omezeným. Důležitým cílem naší firmy je kvalifikovaný a seriózní prístup k požadavkům našich zákazníků. Dokladem toho jsou jednání o zavedení systému jakosti dle mezinárodní normy ISO 9001 a rozšíření pojištení na riziko odpovednosti za škodu a výrobek související s činností firmy.