Spel-elektro s.r.o. Spel-servis s.r.o.
Rozvodné závody Továrny, Výrobní haly, Dílny, Obchodní domy, Skladové haly, Administrativní budovy, Úřady Nemocnice, Zdravotnické zařízení, Domovy pro seniory, Školy, Školky, Vzdělávací zařízení, Kulturní centra, Divadla, Kina Veřejné osvětlení, Obecní rozhlas, Parkoviště, Náměstí, Hřiště, Sportovní centra, Veřejné bazény, Historické objekty Bytové domy, Bytová jádra, Rodinné domy, Rekreační chaty, Garáže, Hotely, Penziony Slaboproud Silnoproud Ostatní služby

Zdravotnické systémy sestra - pacient

Používají se zejména na lůžkových odděleních nemocnic, domovů důchodců, dalších zdravotnických zařízeních, lázních i v hotelových komplexech. Zařízení mimo jiné umožňuje obousměrné hovorové spojení "pacient (klient)" - "ošetřující personál", nouzová a poplachová volání, centrální hlášení, poslech zábavného programu, telefonní spojení s veřejnou telefonní sítí atd.

Poskytované služby:

  • Návrh systému, zpracování projektové dokumentace
  • Dodávka a montáž systému, rozšíření, modernizace systému
  • Servis, údržba, pravidelné kontroly a revize
  • Proškolení obsluhy, uživatelské manuály, certifikace pro pojišťovny

KONSTRUKCE SYSTÉMU :

Komunikační systém sestra-pacient

Komunikační systém sestra-pacient - Systém nabízí klientům komfortní prostředí od komunikace v rámci oddělení přes sledování zábavného programu až po spojení z veřejné telefonní sítě k lůžku. Pro pacienta přináší pohodlné spojení s ošetřujícím personálem i nekomplikované telefonování. Možnost plné automatizace tohoto spojení přispívá ke zvýšení osobního soukromí. Personálu náš systém poskytuje nejen komfortní komunikaci s pacientem v rámci oddělení, ale také jednoduchou a přehlednou správu celého systému rozšiřitelnou o možnost napojení na počítač.

Signalizační systém sestra-pacient

Systém je určen pro pacienty a ošetřující personál na odděleních, kde není požadováno vzájemné hovorové spojení. Je možné jej použít především v nemocnicích na jednotkách intenzivní péče, ale díky snadné obsluze i na dětských nebo psychiatrických odděleních. Své místo má také v pečovatelských domech a pro zabezpečení v případě nouze lze systém využít i v sanatoriích či lázeňských zařízeních. Modifikovatelnost a uživatelská vstřícnost nabízí využití tohoto výkonného signalizačního systému i v dalších provozech s vysokými nároky na zajištění nehlasové komunikace.

Vyvolávací systém pro ambulance

Vyvolávací zařízení je určeno do ordinací, vyšetřoven, laboratoří a podobně. Slouží pro hlasité vyvolávání pacientů v čekárnách. Hlavní ovládací pult umístěný například v ordinaci umožňuje předávat hlášení až do dvou směrů, např. do dvou oddělených čekáren. Své uplatnění najde například na RTG pracovištích, kde je obsluha rentgenu uzavřena v ovládací místnosti a dává hlášení jak pacientům do čekárny, tak i pokyny do místnosti s nebezpečným zářením. Zařízení je možné využít i k vzájemné hlasité komunikaci mezi dvěma ordinacemi.

TYPY SYSTÉMU:

Naše firma instaluje systémy sestra-pacient firmy CODACO - český výrobce zdravotnických komunikačních systémů.

Dodavatel systémů je firma DATACOM.

DATACOMCODACO